Spoznajte nás

Náš príbeh


Naša spoločnosť bola založená na základe dlhoročných skúseností a stále rastúceho záujmu o naše služby v oblasti výroby reklamy na mieru šitej individuálnemu profilu zákazníka. Od popredného svetoznámeho výrobcu materiálov 3M™ pre tvorbu reklamy až po vlastné podnikanie bola cesta predstaviteľov našej spoločnosti ATLASS advertising.
Poskytujeme kompletný servis od nápadu cez výrobu až po realizáciu. Sme odborníci v oblasti dizajnu, grafiky a profesionálneho poradenstva. Tím certifikovaných aplikátorov na najvyššej dosiahnuteľnej úrovni medzinárodného hodnotiaceho programu, zaručujú bezkonkurenčnú kvalitu výsledkov práce.
Náš úspech sú naši zamestnanci. Náš výsledok ste vy, spokojní a vracajúci sa zákazníci.

Čo prinášame do spolupráce?

Komfort

Zabezpečujeme kompletné polygrafické služby pod jednou strechou, v nepretržitej prevádzke, v najkratších možných termínoch, od prvotnej myšlienky, cez koncepčné kreatívne riešenia, grafické návrhy a vizualizácie, návrhy optimálneho technického a technologického riešenia, cez tlač a výrobu až po samotnú finálnu realizáciu, inštaláciu.
Zákazky riešime vrátane kompletizácie, balenia, distribúcie a inštalácie. Všetko za rozumnú cenu.

Profesionalitu

Naša personálna politika je zameraná na sústavné posilňovanie a skvalitňovanie pracovných tímov. V kolektíve našich kolegov vidieť ako majú radi svoju prácu. Profesionáli s dokonalou prípravou a znalosťami vedia počúvať potrebám našich klientov a vybrať najvhodnejšie riešenie pre ich zámery. Takto prekonávame Vaše očakávania.

Flexibilitu

Ponúkame široké spektrum služieb na mieru - okrem polygrafie aj výrobu svetelnej reklamy, výrobu ekologických obrazov a personalizáciu odevov s potlačou a prešívaním, obrábanie umelých hmôt a kovovýrobu.

Stabilitu

Pôsobíme takmer 20 rokov na polygrafickom trhu, kde zaujímame stabilnú pozíciu a ďalej sa rozrastáme. Myslíme na budúcnosť a presadzujeme strategicky premyslený firemný rozvoj s krédom, čo sľúbime to aj dodržíme.

Efektivitu

Vlastníme najmodernejšie technológie a špičkový strojový park, čo nám umožňuje spracovanie všetkých zákaziek v prvotriednej kvalite a s maximálnou efektivitou. Len to najlepšie, alebo nič!

Niečo navyše

Náš tím je naša pridaná a nenahraditeľná hodnota. Certifikovaní aplikátory na najvyššej dosiahnuteľnej úrovni medzinárodného hodnotiaceho programu, zaručujú bezkonkurenčnú kvalitu výsledkov práce. Tím vyškolených profesionálov grafických služieb so zreteľom pre detaily a precízny osobný prístup individuálne pre každého jedného zákazníka.

Ohladuplnosť na životné prostredie

Vážime si zákazníkov a sme celoživotne vďační matke prírode. Veríme, že čo dáme sa nám vráti, a preto chceme prispieť zdravému životnému prostrediu našou ekologickou tvorbou. Naše tlačové technológie používajú ekologický atrament, maximálne šetrný k životnému prostrediu. Triedime odpad a šetríme elektrickou energiou.

Pripravujeme riešenia na mieru pre každého klienta.

 

Zaujala vás naša práca?
Kontaktujte nás