Čo môžeme
pre vás urobiť

Ponúkame tieto služby

Grafické služby


Naše grafické štúdio vytvára dizajn manuály, grafické návrhy, logotyp, vizualizácie, webdizajn. Grafický návrh je najviac rozhodujúcim momentom tvorby reklamy. V našom štúdiu kontrolou farebného pokrytia, rozsahu odtieňov farebných odtlačkov vykonávame kolorimetrickými meraniami, vďaka tomu vieme garantovať rovnomernú intenzitu farieb v priebehu celého výrobného procesu, aj v prípade tlače vo veľkom náklade a veľkého formátu. Garanciou najvyššej kvality je náš tím vyškolených profesionálov grafických služieb so zreteľom pre detaily a precízny osobný prístup individuálne pre každého jedného zákazníka. Riadime sa heslom, keď už niečo tvoríš tak iba na 100%.

Polepy vozidiel a Car Wrap


Automobil je pre každú spoločnosť potencionálna reklamná plocha. Použitím rezanej grafiky možno zjednotiť design Vašej flotily a odlíšiť sa tak od konkurencie. Firemná identita je jedným z najpodstatnejších stavených kameňov úspešného podnikania. Pri predaji automobilu je možné fóliu odlepiť bez poškodenia laku. Pri použití grafiky ako napríklad pestrofarebného loga, tieňovania, alebo použití plnofarebných obrázkov používame prémiové extrudované, liate a potlačiteľné fólie najvyššej kvality nakoľko ide o exponované povrchy. Ide o jedinečné realizácie pri ktorých sme schopní naplniť aj tie najnáročnejšie predstavy a fantázie našich zákazníkov. Zmena farby vozidla Car Wrap na výber je čiastočná alebo úplný celopolep vozidla. Certifikovaní aplikátory na najvyššej dosiahnuteľnej úrovni medzinárodného hodnotiaceho programu, zaručujú bezkonkurenčnú kvalitu výsledkov práce.

Reklamné a dekoračné polepy interiérov


WALL WRAP - jedná sa o špeciálnu silno lepivú samolepiacu fóliu s potlačou, určenú na polep stien (betón, sadrokartón, omietka). Wall wrapom možno rýchlym spôsobom zatraktívniť časť steny alebo celú stenu na dlhú dobu. Možnosť použitia laminačnej fólie na predĺženie životnosti a na ochranu. V prípade zalaminovania je možné plochu čistiť vhodnými prostriedkami. Aplikácia je nasucho, čím nehrozí znečistenie podlahy lepidlom.

Podlahová reklama


Je produktom tlačeným na vinylovej samolepke so špeciálnou protišmykovou podlahovou lamináciou, so zvýšenou odolnosťou voči oderu. Možnosti v oblasti podlahovej reklamy sú rozmanité - od systémov navigácií po predajniach, cez upriamenie pozornosti na nový produkt až po promovanie akciového tovaru. Certifikát protišmykovosti je našim štandardom.

Polepy výkladov sklodekoratívnymi fóliami alebo reklamou


Veľké plochy výkladov, okien a presklených interiérových priečok poskytujú skvelú príležitosť na úspešnú prezentáciu reklamného posolstva. Vyberte si priehľadnú, nepriehľadnú, One Way Vision, alebo pieskovú fóliu. Moderné tlačiarenské zariadenia zaručia žiarivé farby a dlhú životnosť. Presné narezanie fólií je možné vďaka precíznym plotrom. Možnosť realizácie celoplošného polepu, nápisov, lôg a iných motívov rôznych tvarov a rozmerov. Naša dborná realizácia polepu zaručí jej dlhú životnosť.

Výroba obrazov na mieru


Používame špeciálne ekologické plátno, ktoré je zo 100% bavlny, čím garantujeme kvalitné prevedenie fotografie na plátno obrazu. Vážime si zákazníkov a sme celoživotne vďační matke prírode. Veríme, že čo dáme sa nám vráti, a preto chceme prispieť zdravému interiéru našou ekologickou tvorbou, k čomu nám pomáhajú ekosolventné farby, rovnako plátno aj rámovanie. Používame pevné, neohybné napínacie rámy čistého opracovania, vyrobené z prvotriedneho smrekového dreva z ekologického lesníctva s FSC® certifikátom, pochádzajúceho z vlastnej produkcie. Rámy starostlivo osadíme závesným systémom pre ľahšiu manipuláciu a jednoduché uchytenie na stene. Pri väčších rozmeroch spevňujeme obraz stredovou poprípade až krížovou lištou. Obrazy na plátne kategórie štandard tvoríme pomocou technológie veľkoformátovej tlačiarne ROLAND SOLJET PRO 4 XR-640, ktorá je zárukou našej kvality.

Výroba tričiek na mieru


Zabezpečíme kompletnú realizáciu od výberu textilu, grafického návrhu, až po samotnú potlač či výšivku. Materiálové zloženie (bavlna, polyester, polyamid, viskóza, bambusové vlákno a zmesi (napr. 65% bavlna, 35% polyester) a prímesi so spandexom). Vzor či väzbu pleteniny a tkaniny (single jersey, interlockové pique, polar fleece, CVC fleece, terry, plátno, keper a pod.) Široký výber pestrofarebných riešení, rôznorodých farebných kombinácií a v rôznych veľkostiach. (podľa špecifikácie Pantone či predloženej vzorky). Všetky naše textilné produkty podliehajú prísnym skúšobným testom a nesú svetovo uznávanú pečať kvality Oeko-Tex Standard 100 so zreteľom na ekológiu.

Rebranding


Rebranding je veľkou zmenou v živote firmy. Existujú situácie, keď je rebranding pre firmy najvhodnejším krokom, ako zmeniť alebo posilniť vlastnú pozíciu na trhu. Rozhodnutie o rebrandingu značky si však vyžaduje dôslednú pozornosť, analýzu a stratégiu novej značky. Radi vám poradíme, ako postupovať krok za krokom zmenou vzhľadu interiérov a exteriéru pomocou originálnych materiálov značky 3M™ verne imitujúcich rôzne povrchy a prírodne materiály (napr. drevodekor, koža, mramor a.i.) tiež sklo dekorujúcich fólií. (napr. mliečne, zamrznúci dizajn a.i.)

Reklamné tabule


Možnosti využitia reklamných tabúľ sú prakticky neobmedzené. Či ide o reklamu, alebo iné informácie, potlačené tabule nájdu uplatnenie u firiem, úradov, škôl, inštitúcií i súkromných osôb. Nespornou výhodou v porovnaní so samolepiacimi fóliami je odolnosť a oveľa dlhšia životnosť materiálu.
 Realizácia tlače je na tabuliach značiek KömaTEX (plastová) a KömaALU (hliníková). KömaTEX (foto KomaTex) je biela doska z nehorľavého PVC, ideálna na potlač a vysoko odolná voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii. KömaALU (foto KomaAlu) je doska z kompozitného materiálu, ktorého centrum z polyetylénu je obklopené dvoma hliníkovými plátmi. Tento materiál je nehorľavý, odolný voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a korózii.

Citylighty


Citylighty sú často využívanou formou vonkajšej reklamy. Ide o kombináciou vonkajšej a interiérovej reklamy, keďže časť nosičov je umiestnená v exteriéri, v okolí železničných alebo autobusových zastávok, peších zón a časť v interiéroch nákupných stredísk a biznis centrách. Ide o reklamný nosič podsvietený zozadu, čo umožňuje výbornú viditeľnosť grafiky počas celého dňa a spolu s kvalitným grafickým rozlíšením reprezentuje mimoriadnu atraktívnosť tohto nosiča pre cieľovú skupinu.

Bannery a rollupy


Naše PVC bannery sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sú vhodné do interiérov i exteriérov. Sú potlačené kvalitnou technológiou s veľmi vernými, sýtymi farbami s nadštandardnou životnosťou. To všetko s profesionálnou finalizáciou - vysokofrekvenčné zvary, spevnené okraje, kovové očká, alebo tunely.

Svetelná reklama


Svetelné plastické 3D písmo. Svetelné boxy. Svetelné totemy. Svetelné interiérové a exteriérové panely. Citylight. Backlight. Vyžarujte exkluzivitu originálnym riešením vo výrobe lightboxov a 3D boxov rôznych veľkostí. Využitie v interiéri aj v exteriéri, grafický návrh, montáž a údržba je našim inštalačným tímom plne k dispozícii. Kvalitné LED-osvetlenie, zaručujúce plný jas po celej ploche nosiča. My sa o to postaráme, lebo s nami reklama vnoci nespí ale svieti.

3D logá a nápisy


Trojrozmerné objekty a písmená vyrobené pomocou digitálnej frézy - jednoduché riešenie vášho zadania. Styrodurové písmo vyrobené priamou UV potlačou podkladového doskového materiálu a jeho následné vyrezanie podľa dodaných kriviek (vektorov) do požadovaného tvaru - písmená, celé nápisy, iné 3D objekty.

Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás