Naša spolupráca s

Tvorba polepu pre predajňu Holokolo v Prahe

Tlač loga do interiéru predajne Holokolo

Polep písmenom H na čelo pokladne.

Výroba 3D loga do predajne.

 

Viac o našej spolupráci


Bicyklovanie je magické. Taký je slogan spoločnosti Holokolo a naša spolupráca potvrdzuje rovnakú skúsenosť od jej zahájenia v roku 2018 a nesie sa v tomto duchu po celý čas, počnúc slovenských realizacií cez české až k tým plánovaným v Poľsku a Slovinsku. Začali sme magickým reklamným polepom na vstupných dverách za použitia najvyššej kvality perforovanej fólie 3M™ Scotchcal™ 8170 a pokračovali sme reklamným polepom výkladových okien, následne interiérových stien, nábytku, stojanov a pokračovali sme výrobou reklamných tabuliek na parkovanie, exteriérového banneru na hlavnej ulici a podporou samotnej značky výrobou ich vlastnej kolekcie Holokolo potlačených a vyšívaných tričiek.

Polepy boli realizované certifikovanými aplikátormi na najvyššej dosiahnuteľnej úrovni medzinárodného hodnotiaceho programu, zaručuje bezkonkurenčnú kvalitu výsledkov práce. Naša spoločnosť používa cyklistické oblečenie od Holokolo a sme veľmi spokojní ako aj veľkými fanúšikmi predstaviteľov spoločnosti, ich zamestnancov ako aj vízie. Dnes by som povedal vlastnými slovami, sme ako jedna rodina. Naša spolupráca sa stále rozrastá a silno prepojila naše aktivity.

 

Ako hodnotia spoluprácu v Holokolo?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit, auctor eget purus. Phasellus scelerisque sapien sit amet mauris laoreet, eget scelerisque nunc cursus. Duis ultricies malesuada leo vel aliquet. Curabitur rutrum porta dui eget mollis. Nullam lacinia dictum auctor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Páči sa vám naša práca?
Kontaktujte nás